Ver oferta completa

SZAKÁCS - DOMUS VINORUM BORHÁZ

Descripción de la oferta de empleo

Az 5.
kerületben található Domus Vinorum Borház és Rendezvényhelyszín SZAKÁCS munkatársat keres! A boltíves trezorokkal, téglarakású falakkal rendelkező, egyediatmoszférát nyújtó helyszín a Bazilika mellett elsősorban turistacsoportok,külföldi egyéni vendégek kiszolgálására hivatott.
Célja megmutatni a klasszikusmagyar ízvilágot a Budapestre érkező külföldi és magyar vendégek számára,valamint baráti társaságok, céges csapatépítőre érkező kollegák számára azönfeledt kikapcsolódás megteremtése.
Mi kínálunk neked? bejelentett, biztos, egész éves munkahelynettó Ft / hó, fizetés utalássalhavi 200 óra, heti 5 nap(hétvégi munkavégzés is)stabil, megbízható vállalati háttér70% cégcsoportos kedvezmény a cégcsoport összes egységében Mi lesz a feladatod? éttermünk és rendezvényeink étel kínálatának elkészítéseaz ételek tálalása a konyhafőnök utasításai alapjánaz ételkészítési sztenderdek maximális, következetes betartása a főzés, tálalás során, beleértve a munkafolyamatokat, higiéniai elvárásokat Amit fontos nekünk.
catering területen szerzett konyhai tapasztalatpontos, precíz munkavégzésmegbízhatóság, önállóságigényesség a környezetedre és a munkádrarugalmasság és alkalmazkodás a munkavégzés soránMunkavégzés helye.
Domus Vinorum Borház, V.
kerület,Bajcsy-Zsilinszky út 18.
lkalmanként beugrósként a többi egységünkben (Symbol, Akadémia Klub, Evezős Sörkert) Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal! Az Eventrend Group 30 éve működik a magyar vendéglátás, üzemeltetés ésrendezvényszervezés területén.
Partneri programunk korlátlan fejlődési és továbblépési lehetőséget kínál munkatársaink számára.
A Tehetségakadémiánkon munkatársaink korszerű és azonnal hasznosítható tudásra tehetnek szert.
Vezetői kultúránk a támogatásra és elismerésre épül, emberközpontú szemléletünk áthatja a mindennapjainkat.
Akik hosszútávon velünk tartanak, azokkal mi is messzemenően lojálisak vagyunk.
BeLive EventsIBistro na SnezceIBagolyvár ÉtteremIBritish Petrol catering szolgáltatóICentrál KávéházICsillagkert RendezvényközpontICziniel CukrászdaI Duna Aréna catering szolgáltató IEvezős SörkertIFakanál Étterem és BisztróIFőőrség és Lovarda catering szolgáltató/Royal Guard Café, Royal Guard Event/IGála EseményszervezőI Groupama Aréna catering szolgáltató /Gólvonal Bisztró,Stadion Event/ IGundel ÉtteremI Hajós Alfréd uszoda catering szolgáltató I High Spirits Bár I Magyar Tudományos Akadémia catering szolgáltató /Akadémia Klub, Akadémia Catering/ IMüpa catering szolgáltató /Bohém Étterem,P’art Kávéház és Bisztró,Jazz Event/ I Anantara New York Palace Hotel F&B szolgáltató /New York Kávéház, White Salon Étterem, Poet's Bar, Atrium/ I Papp László Budapest Sportaréna catering szolgáltató /Magna Catering/ IParlament CaféISensation Event & CongressISetup EventISéf AsztalaISpoon The Boat RestaurantISymbol BudapestITouche EventIVárosligeti Műjégpálya catering szolgáltató /Városliget Café & Restaurant,Tóterasz/

Detalles de la oferta

Empresa
  • Sin especificar
Municipio
  • En todo México
Dirección
  • Sin especificar - Sin especificar
Fecha de publicación
  • 06/05/2024
Fecha de expiración
  • 04/08/2024