Ver oferta completa

PULTOS - SÉF ASZTALA

Descripción de la oferta de empleo

A Séf Asztala belvárosi étterem-kávézójának csapatába keressük PULTOS kollégánkat! Dolgozz velünk Budapest legvagányabb, minőségi, magyaros ételeket kínáló éttermében és pékségében! Itt találsz bennünket.
udapest, V.
kerület, Kossuth Lajos tér 6.
A feladataid lesznek.
a vendégek tájékoztatása, termékek ismertetése, ajánlásaa vendégek rendeléseinek felvétele, italok, kávék elkészítése, aktív kommunikációpénztárgép kezelésea vendégtér és a munkaterület folyamatos tisztántartása napi adminisztrációs (HACCP) feladatok Várunk csapatunkba, ha.
van tapasztalatod hasonló területen, különösen kávékészítésbenkommunikatív, kedves, barátságos és türelmes vagyigényes vagy önmagadra és a környezetedrejól érzed magad csapatban, de nem riadsz meg az egyedüli munkavégzéstől semszereted az állandóságot, azonban a napon belüli változó vendégszámot jól kezeledmagabiztosan kommunikálsz angolula vendéglátás szintjén Előnyt jelent.
egyéb idegen nyelv ismerete Amit kínálunk.
5 napos munkahét, napi 8-9 órás munkavégzésmunkaidő nyári időszakban , téli időszakban előre tervezhető havi beosztás8 órás bejelentés, átutalt fizetésalap fizetés + forgalom utáni jutalék (havi nettó Ft között)ünnepnapokon 100%-os bérpótlékkarácsonykor és újévkor nem dolgozunk!fizetett szabadság (a törvényben meghatározott mértékben)napi étkezés, kávé, ásványvíz biztosításamunkaruházatkedvezmény több vendéglátó egységünkbentovábbképzéseken való díjmentes részvételelőrelépési lehetőség Magyarország vezető vendéglátó cégcsoportjábanvidéki lakosoknak utazási támogatás Az Eventrend Group 30 éve működik a magyar vendéglátás, üzemeltetés és rendezvényszervezés területén.
Partneri programunk korlátlan fejlődési és továbblépési lehetőséget kínál munkatársaink számára.
A Tehetségakadémiánkon munkatársaink korszerű és azonnal hasznosítható tudásra tehetnek szert.
Vezetői kultúránk a támogatásra és elismerésre épül, emberközpontú szemléletünk áthatja a mindennapjainkat.
Akik hosszútávon velünk tartanak, azokkal mi is messzemenően lojálisak vagyunk.
BeLive EventsIBistro na SnezceIBagolyvár ÉtteremIBritish Petrol catering szolgáltatóICentrál KávéházICsillagkert RendezvényközpontICziniel CukrászdaI Duna Aréna catering szolgáltató IEvezős SörkertIFakanál Étterem és BisztróIFőőrség és Lovarda catering szolgáltató/Royal Guard Café, Royal Guard Event/IGála EseményszervezőI Groupama Aréna catering szolgáltató /Gólvonal Bisztró,Stadion Event/ IGundel ÉtteremI Hajós Alfréd uszoda catering szolgáltató I High Spirits Bár I Magyar Tudományos Akadémia catering szolgáltató /Akadémia Klub, Akadémia Catering/ IMüpa catering szolgáltató /Bohém Étterem,P’art Kávéház és Bisztró,Jazz Event/ I Anantara New York Palace Hotel F&B szolgáltató /New York Kávéház, White Salon Étterem, Poet's Bar, Atrium/ I Papp László Budapest Sportaréna catering szolgáltató /Magna Catering/ IParlament CaféISensation Event & CongressISetup EventISéf AsztalaISpoon The Boat RestaurantISymbol BudapestITouche EventIVárosligeti Műjégpálya catering szolgáltató /Városliget Café & Restaurant,Tóterasz/

Detalles de la oferta

Empresa
  • Sin especificar
Municipio
  • En todo México
Dirección
  • Sin especificar - Sin especificar
Fecha de publicación
  • 17/04/2024
Fecha de expiración
  • 16/07/2024