Ver oferta completa

MŰSZAKVEZETŐ BARTENDER - DIAGEO

Descripción de la oferta de empleo

Az Eventrend Grouphoz tartozó DIAGEO székházban üzemelő bár csapatába keressük MŰSZAKVEZETŐ BARTENDER kollégánkat! KIVÁLÓ LEHETŐSÉG ANNAK, AKI NAPPALI MUNKAVÉGZÉST KERES A VENDÉGLÁTÁSBAN! Itt találsz minket.
Budapest, Dózsa György út A bár nyitvatartási ideje.
hétfő, kedd, péntek.
illetve szerda, csütörtök.
Mik lesznek a feladataid? a bár optimális működésének biztosítása, a beosztott munkatársak irányításaaz italkínálat összeállításában és frissítésében való aktív részvétel, közreműködésa kiszolgálásban való aktív részvétel, a vendégek rendeléseinek felvétele, italok, koktélok, kávék elkészítése, aktív kommunikációnapi adminisztrációs (HACCP) feladatok Mit kínálunk? 5 napos munkahetet hétfő-péntek között, napi 8-10 órás munkavégzést és között (havi 180 óra)szabad hétvégék és ünnepnapok, valamint karácsony és újév között nem dolgozunkelőre tervezhető beosztást8 órás bejelentést, átutalt fizetéstfizetett szabadságot (a törvényben meghatározott mértékben)napi étkezést, kávét, ásványvizet biztosítunkigényes munkaruhát adunktovábbképzéseken való díjmentes részvételtelőrelépési lehetőséget Magyarország vezető vendéglátó cégcsoportjában70%-os dolgozói kedvezményt az Eventrend Group éttermeiben és kávéházaiban Mit várunk el? releváns vezetői és szakmai tapasztalatot hasonló területenkreativitást az italkínálat összeállításának vonatkozásábanminimum középfokú, kommunikációképes angol nyelvtudástigényességet önmagadra és a környezetedre egyarántjózan életvitelt, káros szenvedélyektől mentességetcsapatjátékosságot Fényképes önéletrajzodat BÉRIGÉNY MEGJELÖLÉSSEL együtt a e-mail címre küldd el, a tárgyba írd be, hogy Műszakvezető bartender! Az Eventrend Group 30 éve működik a magyar vendéglátásban, üzemeltetésben és rendezvényszervezésben.
Partneri programunk korlátlan fejlődési és továbblépési lehetőséget kínálnak munkatársai számára.
A Tehetségakadémiánkon munkatársaink korszerű és azonnal hasznosítható tudásra tehetnek szert.
Vezetői kultúránk a támogatásra és elismerésre épül, emberközpontú szemléletünk áthatja a mindennapjainkat.
Akik hosszútávon velünk tartanak, azokkal mi is messzemenően lojálisak vagyunk.
BeLive EventsIBistro na SnezceIBagolyvár ÉtteremIBritish Petrol catering szolgáltatóICentrál KávéházICsillagkert RendezvényközpontICziniel CukrászdaI Duna Aréna catering szolgáltató IEvezős SörkertIFakanál Étterem és BisztróIFőőrség és Lovarda catering szolgáltató/Royal Guard Café, Royal Guard Event/IGála EseményszervezőI Groupama Aréna catering szolgáltató /Gólvonal Bisztró,Stadion Event/ IGundel ÉtteremI Hajós Alfréd uszoda catering szolgáltató I High Spirits Bár I Magyar Tudományos Akadémia catering szolgáltató /Akadémia Klub, Akadémia Catering/ IMüpa catering szolgáltató /Bohém Étterem,P’art Kávéház és Bisztró,Jazz Event/ I Anantara New York Palace Hotel F&B szolgáltató /New York Kávéház, White Salon Étterem, Poet's Bar, Atrium/ I Papp László Budapest Sportaréna catering szolgáltató /Magna Catering/ IParlament CaféISensation Event & CongressISetup EventISéf AsztalaISpoon The Boat RestaurantISymbol BudapestITouche EventIVárosligeti Műjégpálya catering szolgáltató /Városliget Café & Restaurant,Tóterasz/

Detalles de la oferta

Empresa
  • Sin especificar
Municipio
  • En todo México
Dirección
  • Sin especificar - Sin especificar
Fecha de publicación
  • 16/04/2024
Fecha de expiración
  • 15/07/2024