Ver oferta completa

FELSZOLGÁLÓ - GUNDEL ÉTTEREM

Descripción de la oferta de empleo

Az Eventrend Grouphoz tartozó ikonikus Gundel Étterem FELSZOLGÁLÓ kollégát keres azonnali kezdéssel! Hol találsz minket? Budapest, , Gundel Károly út 4 Szeretnél büszke lenni a munkahelyedre? a világon mindenhol ismert és elismert étteremben dolgozhatszelegáns, korszerű munkahelyi környezetben teljesedhetsz ki Miért érdemes a csapatunkhoz csatlakoznod? mert ennyit kereshetsz.
nettó Ftmertéletre szóló karrier terv és előrelépési lehetőségetés biztosítunk Magyarország vezető vendéglátó cégcsoportjábanmert továbbképzéseinken, illetve aTehetségakadémiánkon díjmentesen vehetsz résztmert 70%-os dolgozói kedvezményt kapsz az Eventrend Group éttermeiben és kávézóibanmert igényes munkaruhában dolgozhatszmertnapi kétszeri melegétkezést és személyzeti kávét biztosítunk Szeretnél egy nagy család tagja lenni? többek között a Gundel Étterem is tagja az idén 30 éves piacvezető Eventrend Groupnaktámogató közép- és felsővezetőink vannakcéges rendezvényeinken kikapcsolódhatsz (új belépő napok, kick off partik, csapatépítők, karácsonyi bulik, családi napok, sportnap, gyereknap, stb) Mit tudunk nyújtani Neked? 8 órás, bejelentett munkaviszonytbeosztásod előre tervezhető és rugalmasamíg szabadságod töltöd, fizetésed akkor is megkapoddolgozói VIP rendszerünkvan (a nálunk eltöltött alapon plusz juttatásban részesülnek)alkalmi figyelmességben is részesülsz (névnap, születésnap, gyermekszületés stb..) Várunk csapatunkba.
ha minimum 2 éves tapasztalatod van á la carte étterembenha magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel Nagyon értékeljük.
ha jó a kommunikációs készségedha vendégközpontú a gondolkodásmódodha szakmailag elhivatott vagyha igényes vagy a munkádra és a környezetedreprecízen és pontosan dolgozol Feladatod lesz.
a vendégek magas színvonalú kiszolgálása Szeretnéd formálni a munkahelyedet? havonta anonim kérdőívben kikérjük a véleményedetnegyedéves visszajelző beszélgetéseken vehetsz majd részt Az Eventrend Group 30 éve működik a magyar vendéglátás, üzemeltetés és rendezvényszervezés területén.
Partneri programunk korlátlan fejlődési és továbblépési lehetőségeket kínálnak munkatársaink számára.
A Tehetségakadémiánkon munkatársaink korszerű és azonnal hasznosítható tudásra tehetnek szert.
Vezetői kultúránk a támogatásra és elismerésre épül, emberközpontú szemléletünk áthatja a mindennapjainkat.
Akik hosszútávon velünk tartanak, azokkal mi is messzemenően lojálisak vagyunk.
BeLive Events I Bistro na Snezce I Bagolyvár Étterem I British Petrol catering szolgáltató I Centrál Kávéház I Csillagkert Rendezvényközpont I Cziniel Cukrászda I Duna Aréna catering szolgáltató I Evezős Sörkert I Fakanál Étterem és Bisztró I Royal Guard Catering és Loy /I Gála Eseményszervező I Groupama Aréna vendéglátó szolgáltató / Gólvonal Bisztró, Stadion Event / I Gundel ÉtteremI Hajós Alfréd uszoda catering szolgáltató I High Spirits Bár I Magyar Tudományos Akadémia catering szolgáltató / Akadémia Klub, Akadémia Catering/ I Müpa catering szolgáltató / Bohém Étterem, P'art Kávéház és Bisztró, Jazz Event / I Anantara New York Palace Hotel F&B Palace Hotel New York Kávéház, White Salon Étterem, Poet's Bar, Atrium/ I Papp László Budapest Sportaréna catering szolgáltató / Magna Catering / I Parlament Café I Sensation Event & Congress I Setup Event I Séf Asztala I Spoon The Boat Restaurant I Symbol Budapest ITouche Event I Városligeti Műjégpálya vendéglátó szolgáltató / Városliget Café & Restaurant, Tóterasz /

Detalles de la oferta

Empresa
  • Sin especificar
Municipio
  • En todo México
Dirección
  • Sin especificar - Sin especificar
Fecha de publicación
  • 03/05/2024
Fecha de expiración
  • 01/08/2024