Ver oferta completa

CUKRÁSZ - GUNDEL ÉTTEREM

Descripción de la oferta de empleo

Az Eventrend Group által üzemeltetett ikonikus Gundel Étterem keresi CUKRÁSZ kollégáját! Hol vagyunk? Gundel Étterem, Budapest Gundel Károly út 4.
Mik lesznek a feladataid? sütemények, desszertek készítése receptúrák alapjándesszertek tálalásabankettek előkészületében való részvétel Mit ajánlunk? munkaidő.
heti 3-4 munkanap, 12 órás munkarend, műszak.
6-18-igbejelentett, biztos munkahelyetkezdő fizetés nettó Ftpontosan érkező havi kifizetéstszemélyzeti étkezést (napi 2x melegétel)igényes munkaruhátelőrelépési lehetőség és életre szóló karriertervetfiatalos, lendületes csapatban való munkátcég által biztosított képzéseketkorrekt, támogató vezetőséget70%-os dolgozói kedvezmény az Eventrend Group, éttermeiben és kávézóiban Ki lehet jó ebben a pozícióban? akinek szakirányú végzettsége és elhivatottsága van a szakma irántakinek min.
3-4 éves tapasztalata van termelő cukrász posztonaki igényes, precíz és gyors a munkája Az Eventrend Group 30 éve működik a magyar vendéglátásban, üzemeltetésben és rendezvényszervezésben.
Partneri programunk korlátlan fejlődési és továbbfejlesztési lehetőségeket kínálnak munkatársai számára.
A Tehetségakadémiánkon munkatársaink korszerű és azonnal hasznosítható tudásra tehetnek szert.
Vezetői kultúránk a támogatásra és elismerésre épül, emberközpontú szemléletünk áthatja a mindennapjainkat.
Akik hosszútávon velünk tartanak, azokkal mi is messzemenően lojálisak vagyunk.
Abszolút alkalomra én vallom Események I Bistro na Snezce I Bagolyvár Étterem I Brklyn I Csillagkert Rendezvényközpont I.
Cziniel Cukrászda I Duna Aréna vendéglátó Szolgáltató I Duna Relax Wellness Hotel Ráckeve I evezős Sörkert I Fakanál I.
Királyi Étterem és Bisztró, Royal Guard Event / I Gála Eseményszervező I Groupama Aréna catering szolgáltató / Gólvonal Bisztró, Stadion Event / I Gundel Étterem I Hajós Alfréd uszoda catering szolgáltató I High Spirits Bár I Magyar Tudományos Akadémia catering szolgáltató / Akadémia Catering / Akadémia Catering / Akadémia Hévízi Klub szolgáltató I Müpa vendéglátó szolgáltató / Bohém Étterem, P'art Kávéház és Bisztró, Jazz Event / I Anantara New York Palace Hotel F&B szolgáltató / New York Kávéház, Salon Étterem / I Papp László Budapest Sportaréna vendéglátó szolgáltató / Magna Catering / I Parliament Café I Residence Hotel Balaton Siófok I Samantha bár I Sensation Event & Congress I Setup Event I Séf Asztala I Spoon A Hajó Étterem I Symbol Budapest I.
Oxigén Family Hotel Noszvaj I Touche Event I Tündérkert Hotel Noszvaj I Városligeti Műjégpálya vendéglátó Szolgáltató / Városliget Café & Restaurant, Tóterasz / I Zichy Park Hotel Bikács

Detalles de la oferta

Empresa
  • Sin especificar
Municipio
  • En todo México
Dirección
  • Sin especificar - Sin especificar
Fecha de publicación
  • 20/04/2024
Fecha de expiración
  • 19/07/2024